Jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń na Górnym Śląsku, koncert „Józef Polok pro Memoria”, odbędzie się w środę, 4 listopada, w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Początek o godzinie 18:00.
więcej...

Koncert poświęcony jednemu z największych Ślązaków. 4 listopada w Teatrze Ziemi Rybnickiej odbędzie się koncert „Józef Polok pro Memoria”. Aktor, który znany był ze Śląskiego Koncertu Życzeń, Śląskiej Laby, Rozmów o Górnym Śląsku oraz serialu telewizyjnego „Święta wojna”, przegrał walkę z nowotworem 28 stycznia zeszłego roku.
więcej...

W najbliższą środę w Rybnickim Centrum Kultury odbędzie się niezwykły koncert "Józef Polok pro Memoria", poświęcony pamięci znakomitego śląskiego artysty. Patronat nad tą wyjątkową galą objął Polska Dziennik Zachodni. Koncert pod tytułem rozpocznie się o godzinie 18.
więcej...

Na naszych łamach zaczynamy prezentować notowania „Listy szlagierów po śląsku”, która jest emitowana w telewizji TVT. Jaka to muzyka? To ogólnie pojęta śląska muzyka rozrywkowa. Nie uciekamy od żadnego gatunku, jeśli podoba się on naszym widzom. To widzowie, poprzez głosowanie za pomocą SMS, decydują o tym, czy któryś utwór znajdzie się w czołówce Listy. Mamy więc nastrojowe piosenki Mirka Jędrowskiego, taneczne przeboje Leszka i Kornelii Filców czy polki Kapeli ze Śląska im. Józefa Poloka.
więcej...

Linki

rybnik.com.pl tvt
szkolak.rybnik.pl

Kontakt

Impresariat Kapeli ze Śląska im. Józefa Poloka
Tel. 789099111 lub 324237846
impresariat@kapela.rybnik.pl

Znajdź nas

  • image
  • image